Oriflame Şubat Kataloğu 2014 (Sevgililer Günü)

  Oriflame şubat kataloğu 2014 her zaman özel olmuştur. Şubat ayında herzaman sevgililer gününe özel kampanyalar yer almıştır, bu yıl da öyle.
  Çiftlerin birbirine hediye edebileceği kadınlar ve erkekler için onlarca hediye alternatifini tek bir katalog altında bu sayfada bulabileceksiniz.

  Ama biz burada katalogtan alıntıladığımız birkaç güzellik detayını paylaşmak istiyoruz. Oriflame Şubat kataloğu 2014'den aldığınız ürünleri en etkili şekilde nasıl kullanabilirsiniz ona bakalım. Örneğin; Dudaklarınızda daha dolgun, daha çekici bir görünüm mü istiyorsunuz? O halde favori Power Shine rujunuzu uyguladıktan sonra alt dudağınızın ortasına dudak parlatıcısı sürmeyi unutmayın. Küçük bir detay olarak gözükebilir ama etkili sonuçları olacaktır. Şubat kataloğundan 25 liralık alışveriş yaptığınızda Oriflame'in en sevilen kadın parfümlerinden musk tam %60 indirimle sizin olabilir.  Yine ilk olarak Oriflame şubat kataloğu 2014 sayısında görülebilecek bazı ürünler, daha önce hiç verilmemiş orijinal hediye alternatifleri arasında yer alabilir.

  Satın aldığınız ürünlerden daha fazla verim almak için Oriflame'den size birkaç güzellik tüyosu...

  Dudak yüzeyinin pürüzsüz olması, ruj uygulamasının kalitesini arttırır. Bunun için bir diş fırçasıyla dudaklarınızı fırçalayarak ölü deriyi nazikçe arındırın. Ardından baz yerine geçecek ince bir katman fondöten sürün. Şimdi dudaklarımız tüm renkleri taşıyabilir! İlginç değil mi? Buna benzer birkaç güzellik tüyosunu daha Oriflame'in muhteşem Şubat kataloğunda bulabilirsiniz.

  Son 8 Katalog