Oriflame Ocak Kataloğu 2014 Yeni Yıl Kataloğu

  Oriflame Ocak kataloğu 2014 konulu makelemizde sizlere yeni yılın ilk kataloğuyla alakalı detaylı bilgileri online oriflame kataloğu vasıyasıyla vereceğiz.
  Yeni yılın ilk kataloğunda yeni ürünler göze çarpıyor. Volaire isimli parfüm kapakta yer alırken, özel tanıtım fiyatıyla ocak 2014'de satışa sunuluyor.

  Kataloğun en gözde ürünlerinden birdiğerine gelelim. Fondöten konusunda en büyük sorun yeterince doğal durup durmadığıdır. Oriflame Kozmetik bu konuda devrim yaratacak yepyeni bir ürün formüle etmiş ve Oriflame Ocak kataloğu 2014'de yine tanıtıma özel fiyatla sizlerin beğenisine sunuluyor.

  Bu fondötenle birlikte sadece makyajınız değil cildiniz de övgü toplayacak. Maske gibi durmayan, cilde müthiş uyumlu yepyeni bir fondötenle tanışacaksınız. Oriflame'in bu konudaki vaadi şu: "Mükemmel cilde sahip olmanızı sağlayan, doğal bitirişi ve uzun süreli nemlendirme etkisiyle ona aşık olacaksınız!"

  Yenilikçi Oriflame Fondöten
  fondötenin içerisinde bulunan yenilikçi Hydrafix Kommpleksi, cildinizin doğal nem dengesini gözeterek rahat hissetmenize yardımcı olur. İki haftalık kullanımdan sonra cilt daha nemli ve bakımlı hissedilir. Bu sonuçlar, 334 kadın ile yürütülen tüketici testi sonuçlarna göre yayımlanmıştır. Ürünü Oriflame Ocak kataloğu 2014'de özel tanıtım teklifi ile 17,90'a almanız mümkün.
  Ocak kataloğuyla ilgili diğer detayları hemen üstte yayımlamış olduğumuz katalogta görebilir, ilk kataloğa özel süprizlerden yararlanabilirsiniz.

  Son 8 Katalog